Sajtóközlemény: 2015.10.31

Pályázat:

SAJTÓKÖZLEMÉNY

a kanizsai dorottya kórház járó-beteg ellátásának fejlesztése
A Kanizsai Dorottya Kórház 253,07 millió forint európai uniós támogatást nyert a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program keretében meghirdetett TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0041 számú „A Kanizsai Dorottya Kórház járó-beteg ellátásának fejlesztése” címmel. A konstrukció keretében a szemészet, fül-orr-gégészet, központi radiológia, központi labor és a transzfúziós állomás eszközállománya újult meg.

TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0041

A projekt megvalósításával intézményünk járó-beteg szakrendelőjének műszerezettségét továbbfejlesztettük, ezáltal megteremtettük azokat a feltételeket, hogy betegeinket járó-beteg ellátásban kezeljük, csökkentve a fekvőbeteg ellátás szükségességét, mely alapvető egészségpolitikai célunk. A fejlesztéssel javul intézményünkben a betegellátás színvonala, a minőség és a hatékonyság valamint a betegelégedettség és az ellátáshoz való hozzáférés.

Az intézményről és a jelenlegi fejlesztésekről bővebb információt a www.nkkorhaz.hu oldalon olvashatnak.

Kapcsolat:
Szakajda Szilvia stratégiai referens
Kanizsai Dorottya Kórház Nagykanizsa
Telefon: 93-502-086
Email: titkarsag@nkkorhaz.hu

(KDK web-en publikálva: 2015.11.13)